Solar Site Aydınlatma

Güneş enerjisi kullanan son moda site aydınlatması
alman solar enerji Solar aydınlatma armatürleri
Havanın güzel olduğu zamanlarda, akşamları bahçeden daha iyi bir yer olamaz. Arkadaşlarınızı barbekü için davet edebilir, verandada bir kitap okuyabilir veya (daha şanslı olanlar için) havuza dalabilirsiniz.

Şık site aydınlatması bugünlerde olmazsa olmazlardan. Maalesef çoğu insan bunu unutur. Neyse ki, ‘e her zaman güvenebiliriz. Entegre güneş panelleri ile pratik ve şık bir aydınlatma sistemi geliştirdiler: alman solar enerji Solar.

Güneş enerjisinin gücü

Klasik site aydınlatmasının kurulması zor bir iştir. Kablolama için bir kanal kazmanız, kabloları her bir lambaya bağlamanız, sigorta kutusunda yeni bir bağlantı kurmanız vb. Ve çok esnek değil. Sonuç olarak, birçok kişi bu tür bir aydınlatmayı bahçelerine tamamen kurmaktan kaçınıyor.

Ancak bir çözüm üretti. Onların alman solar enerji Güneş toplama entegre güneş paneli vardır.

alman solar enerji Solar entegre güneş paneli

Sonuç olarak, herhangi bir kablolamaya ihtiyacınız yoktur. Bu site aydınlatması sadece güneş enerjisi ile çalışır. Çeşitli faydalar var:

Işıkları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz : Güç kabloları konusunda endişelenmenize gerek olmadığı için alman solar enerji Solar lambaları herhangi bir yere yerleştirilebilir. Bu, güç bağlantısı olmayan yerleri bulmak için idealdir.
Sadece yeşil enerji tüketiyorsunuz : Tabiat Ana’sını bu alman solar enerji Solar lambalarıyla da mutlu edeceksiniz. Entegre güneş paneli sayesinde% 100 güneş enerjisi üzerinde çalışırlar.
Ücretsiz elektrik : Bir tek bahçe lambası çok fazla enerji kullanmaz, ancak tüm bahçenizi aydınlatmak istiyorsanız, yakında elektrik faturanızdaki farkı göreceksiniz. alman solar enerji Solar bahçe lambaları ile ek bir enerji masrafınız olmaz.
5 saate kadar ışık
Güneş enerjisiyle çalışan birçok bahçe lambası yalnızca birkaç saat çalışır. Bununla birlikte, alman solar enerji Solar sistemi, bahçe aydınlatmanızın 5 saate kadar keyfini çıkarmanızı sağlar.

, çeşitli teknolojik yenilikler kullanarak bunu başardı. solar site aydınlatma Solar bahçe lambalarının LED diyotu vardır . Lambalar son derece enerji tasarrufludur. Hemen açılır ve mükemmel bir ışık çıkışı sağlar. Ek olarak, güneş paneli daha fazla güneş ışığının elektriğe dönüştürülmesine izin veren mükemmel kalitededir. Son olarak, açma / kapama düğmesi ve hareket dedektörü gibi çeşitli enerji tasarrufu işlevleri bulunmaktadır .

Bahçenizde daha fazla konfor
Kullanım kolaylığı, alman solar enerji Solar koleksiyonu ile ilgili temel bir sorundur. Bir yandan, istediğiniz yere aydınlatma armatürü takmanıza izin veren entegre güneş paneli aracılığıyla, diğer yandan da benzersiz gündüz / gece işlevi ile . Sonuç olarak, dış aydınlatma karanlık olduğunda otomatik olarak açılır. Böylece bahçe aydınlatmanızı yakmayı asla unutmazsınız. Gece geç saatlerde eve geldiğinizde de gerçekten kullanışlıdır.

alman solar enerji Solar konfor

Güneş enerjisi kullanarak tasarımcı site aydınlatması
, tasarıma odaklanmadan olmazdı. solar site aydınlatma Solar lambaları sadece pratik değil aynı zamanda şık bir tasarıma sahiptir. Entegre güneş panelli bu bahçe lambaları zamansız bir görünüme sahiptir. Her bahçeye yakışır, kırsal veya daha modern olsun.

Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpazesi var. Yelpazemiz sadece alman solar enerji Solar bahçe direklerini değil, aynı zamanda çeşitli stillerde duvar lambalarını da içerir. Web sitemizde hepsini keşfedin. 15 Ağustos 2016 tarihine kadar, tüm güneş enerjisi ürünlerinde büyük bir indirim alacaksınız.

alman solar enerji Solar promosyonu

Neden alman solar enerji Solar’ı seçmelisiniz?
Güneş enerjisini kullanan bu site aydınlatmasının bahçenizde veya verandanızdaki bir yeri hak etmesinin birkaç nedeni:

Elektrik kablosu gerekmez, böylece istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz
Entegre güneş paneli sayesinde serbest elektrik,
Hava karardığında veya hareket algılayıcıyla otomatik olarak devam eder,
Rekabetçi bir fiyat için modaya uygun tasarımlar.