Solar Panel Sistemleri

Evinize Solar Panel Sistemleri kurmayı planlıyorsanız, aklınıza gelen ilk sorulardan biri – Evim güneş için uygun mu? Çatı açınız, PV sistem kurulumunuz ve alınan doğrudan güneş ışığı miktarı gibi birçok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu yüzden, panelleri kurmadan önce evinize uygun olup olmadıklarını anlamak önemlidir. Çatıdaki Solar Panel Sistemlerini kurmanızın gerekip gerekmediğini anlamaya yardımcı olacak birkaç şey:

Yerel İklim

Solar Panel Sistemleri, Florida ve Kaliforniya gibi daha sıcak bölgelerden, Georgia gibi yağmura eğilimli devletlere kadar farklı hava koşullarında çalışır. Teknolojik açıdan gelişmiş ve yüksek performanslı PV sistemleri, doğrudan ve bastırılmış güneş ışığını elektrik enerjisine dönüştürür. Bu, çatı panellerinizin bulutlu havalarda da çalışacağı anlamına gelir. Solar Panel Sistemlerinizin üreteceği enerji miktarını bulmak için güneş uzmanlarımızla konuşun. Güneş enerjisine geçerek aylık elektrik faturalarınızdan ne kadar tasarruf edebileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Panel Yönü

Çatı güneş sisteminiz, panellerin güneye bakması şartıyla güneşten daha fazla enerji üretecektir. Maksimum verimlilik için güneye bakan bir yüzeye kurulduğundan emin olun. Düz bir çatıya monte edilmiş Solar Panel Sistemleri güneye dönük olmalıdır. Sahilden Sahile kurulum yapanların, ailenizin enerji gereksinimlerini karşılamak için evinizin yeterli güneş ışığı alıp almadığını tespit etmek için panel kurulumunu, ağaç gölgesini ve çatı açısını kontrol etmesine izin verin.

Çatı kalitesi

PV sistemleri asfalt kiremit, kompozit, dikiş metali veya beton kiremit çatılarda en iyi şekilde çalışır. Güneş veya kayrak kiremit, tahta sallama veya harçtan yapılmış kil veya taş kaplamalı çelik veya kompozit metalli çatılara bile monte edebilirsiniz. Bu çatı kaplama malzemelerine paneller yerleştirme deneyimi olan bir güneş müteahhitiyle işbirliği yapın. Montaj donanımının türü hakkında bilgi edinmek de önemlidir.

Güneşin eviniz için anlamlı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız , çatı yapınıza, kalitenize, eğiminize ve güneşe maruz kaldığına yakından bakın. Güneş enerjisi ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın.