Solar Akü

Genel bir kural olarak, ev ne kadar büyükse, enerji gereksinimleriniz o kadar büyük olur, güneş fotovoltaik (PV) panelleri kurmak için yatırım getirisini daha küçük evler için olduğundan daha iyi hale getirir .

PV panelleri kurarak, faturalarınızı önemli ölçüde azaltabilirsiniz – aileniz yılın en sıcak aylarında durmadan klima kullanıyor olsa bile. Ek bir avantaj olarak, güneş enerjisi almak, ev büyüklüğüyle artma eğilimindeki karbon ayakizinizi küçültmenize de yardımcı olabilir.

Bu çevresel ve mali tasarruflar 1. günde görünür iken Fakat, orada sabit Eğer güneş panelleri yükleyerek faturalar ve karbon emisyonlarını kesebilir ne kadar sınırlar.

Konut Güneş Enerjisi Güç Sınırlamaları

Güneş, evinizi güneş ışığını serbest elektriğe dönüştüren çok güçlü bir teknolojidir. Ancak 2 önemli nedenden dolayı aylık faturalarınızı otomatik olarak 0 ABD Dolarına düşüremez:

PV panelleri için bol miktarda çatı alanı olsa bile, evinizin enerji gereksinimlerinin% 100’ünü karşılayacak kadar gündüz güneş enerjisi üretmek zordur. Eğer, bu özellikle doğrudur do aslında nedeniyle dayatılan artan yardımcı oranları ve kurallara yaz boyunca sürekli / C kullanın.
Aynı derecede önemli olan güneş panelleri bulutlu günlerde düşük performans gösterir ve geceleri tamamen çalışmayı durdurur. Bu nedenle, evinizi bulutlu günlerde ve gece boyunca güçlendirmek için bir tür alternatif enerji kaynağının olması faydalıdır.
Bu zorlukların üstesinden gelmek için, ev sahipleri tarihsel olarak büyük boy PV sistemleri kurmuş ve hizmet şebekesine bağlanmıştır:

Gün boyunca güneş enerjinizi gerçek zamanlı olarak kullanır ve fazla enerjiyi şebekeye beslersiniz. Net enerji ölçümü (NEM) olan bir pazarda yaşıyorsanız , hizmet sağlayıcınız kullanılmayan güneş enerjisini küçük bir ücret karşılığında ödeyecektir.
Güneş battıktan sonra – veya bulut örtüsü panellerinizin yeterli güneş enerjisi üretmesini önlediğinde – eviniz, şebekeden ihtiyacı olan elektriğe katkıda bulunur.
Yukarıdakiler ölçülebilir tasarruflar sağlayan çok basit bir kurulumdur. Fakat yine de, aylık faturalarda 0 dolara ulaşmak gerçekçi değildir, çünkü her zaman kısmen elektrik şebekesine bağlı olacaksınız .

Daha da kötüsü, bu yapılandırma sizi güneş ışınlarından korumaz – güneş parlıyor olsa bile. (Örneğin , Ekim 2019’da planlanan Kuzey Kaliforniya PG&E kesintisi, hatta Güney Kaliforniya’da SCE gibi .) Bunun nedeni, çoğu güneş enerjisi invertörünün, kesintiler sırasında tüm PV sistemini kapatacak bir güvenlik özelliğine sahip olmasıdır. Adalama teknolojisinin yokluğunda, hala şebekeye elektrik gönderen güneş panelleri, yardımcı servis ekipleri için ciddi bir risk oluşturmaktadır.

Eğer bir yaşamak Ama eğer büyük ev , aslında orada olan güneş ve gitmek için yolları:

Faturaları tamamen ortadan kaldırın
Karbon ayakizinizi sıfıra indirin
Karartmalara karşı 7 gün 24 saat koruma keyfini çıkarın
Güneş Enerjisi + Yerinde Enerji Depolama
Gündüz güneş enerjisi depolamak için yerinde pil kullanmak , birçok ev sahibi için – özellikle daha büyük konutlarda yaşayanlar için – giderek daha popüler bir seçenek haline geliyor. Bunun nedeni, yeterli güneş enerjisi kapasitesi ve yerinde depolamayla, ihtiyacınız olan tüm enerjiyi üretebilecek tamamen özerk bir güç üreticisi olmak mümkün :

Gün boyunca bu gücün büyük bir kısmı PV panellerinizden gelir, fazlalık pillerinizle birlikte gelir. Piller doluysa (ve sadece varsa), kullanılmayan güneş enerjisini şebekeye gönderebilirsiniz – ve California’nın net enerji ölçüm programı kapsamında tazminat alabilirsiniz.
Geceleri, isteyebileceğiniz elektriğin% 100’ü güneş pillerinden gelir.
Bu yaklaşımı keşfetmek istiyorsanız 2 farklı seçenek var. Alternatif akım (AC) akü depolama veya doğru akım (DC) depolama ile birlikte güneş panelleri takabilirsiniz.

Her stratejinin artılarına ve eksilerine bakalım.

Güneş Enerjisi + AC Eşleşmiş Akü Depolama
Bu yaklaşımla, pil depolama, solar PV panelleriniz çalışmaya başladıktan sonra herhangi bir zamanda takılabilen bir eklentidir. AC akü depolaması, temelde PV panellerinizin ürettiği tüm elektrik için bir taşma haznesidir.

Bir elektrik kesintisi meydana gelirse ve elektrik şebekenizin, şebekenizdeki AC pillerinde şebekeden depolanan güneş enerjisine geçmesi yalnızca birkaç saniye sürer.

Bununla birlikte, diğer tüm açılardan, artık şebekeye dayanmayan bağımsız bir güç üreticisiniz. Eviniz para tasarrufu sağlayan ve karbon ayakizinizi sıfıra indiren, kendi kendine yeten bir enerji binasıdır.

Güneş Enerjisi + DC Akü Depolama
Bu yaklaşımla, PV panellerinizden üretilen enerjinin tümü önce DC aküye girer. Aşırı güneş enerjisi daha sonra evinize, şebekeye veya her ikisine de yönlendirilir.

Bu nedenle, bu depolama yapılandırması güneş panellerinizle aynı anda tamamlanmalıdır. Bu, DC batarya depolamasının daha yüksek maliyetli olmasını sağlar. Ancak, bunun tersi, şebekenin düşmesi halinde ve sırasında temel olarak sıfır kesinti olduğudur. Evinizin ızgaradan hızlı bir şekilde sahadaki bataryalarınıza geçiş yapmasıyla ışıkları anlık olarak yanıp söndüğünü fark edebilirsiniz. Ama bu konuda.

Her ne kadar DC ile birleştirilmiş akü depolama çözümleri kurmak daha pahalı olsa da, 7/24, en iyi seçenektir, kesintisiz güç sizin ve aileniz için önemlidir.

Güneş Enerjisi ve Yerinde Depolamaya Yaklaşımımız
At Aeterna Enerji , biz kocaman, uzun vadeli tasarrufu sağlamak için güneş potansiyeline inanıyoruz – bizler konut müşterileri için yüklemek PV bileşenlerine çok zaman ve çaba harcamaya neden olan:

Genellikle üretilen LG PV modüllerini veya benzerlerini, üretilen en iyi derecelendirilmiş modüllerin ilk% 3’ünde kullanıyoruz. % 19 ila 21 verimlilik, eşsiz performans ve esneklik sunar.
Bir dizi farklı solar invertör teknolojisi kullanıyoruz, ancak bu yüksek performanslı invertörler “Made in America” olduğundan SMA America birçok projemizde belirgin bir şekilde yer alıyor.
Yerinde depolamaya gelince, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tasarım seçeneği var. Ancak, çeşitli nedenlerden dolayı Energport ve Sonnen’den Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) pillerine kısmi:

Her ikisi de, benzersiz sistem kontrolü sağlamak için sıkıca entegre yazılım uygulamaları ile birlikte gelir
Bu lityum güneş pilleri, yanmaz ve konut ve ticari uygulamalar için idealdir.
Her ikisi de 10 yıllık demir kaplı garantilerle geliyor (örneğin, 3.500+ toplam deşarj döngüsü)
Ancak, doğru pil teknolojisini seçmek yeterli değildir, bu nedenle de mülkünüzdeki alanları optimum pil yerleştirme açısından analiz ediyoruz . Amaç, pilleri dikkat çekmeyecekleri yerlere takmaktır.

Bu şekilde, yalnızca tasarrufları görürsünüz.

Ve elbette, başlamadan önce bunların hepsini yazılı olarak yaptınız – tamamlandı:

Beklenen aylık, yıllık ve ömür boyu tasarruf
Özel maliyetler – parçalar ve işçilik dahil
Geri ödeme süreleri ve YG’ler
İmza attığınızda ekibimiz, lisanstan izin almaya ve gerçek yüklemeye kadar kurulumunuzun her detayını işler. Aşağıdaki gibi karlı devlet ve federal yenilenebilir enerji teşvikleri için başvurmanıza yardımcı olabiliriz :

Kendi Kendini Yaratma Teşvik Programı (SGIP)
Güneş Yatırım Vergi Kredisi (ITC)
Kaliforniya’nın Net Enerji Ölçüm Programı (NEM 2.0)
Bu sübvansiyonların çoğu hem güneş enerjisi hem de depolama için geçerlidir ve yatırımınızın toplam maliyetini önemli ölçüde azaltmanıza olanak sağlar. Aynı derecede önemli olan, bu sübvansiyonların hemen hepsinin son kullanma programları vardır – bu sırada ödemeler ve faydalar zaman içinde kademeli olarak yeniden ölçeklenir.

Çözümün bir parçası olun
Güneşe gitmek aynı zamanda yeşil çözümün bir parçası olmanıza izin verir. Kaliforniya’da orman yangını tehlikeleri nedeniyle planlanan elektrik kesintileri arttıkça, insanlar çevreyi göz önünde bulundurarak bağlantıda kalmak istiyorlar. Ve büyük evlerin çalışmaya devam etmesi için birden fazla jeneratöre ihtiyacı olacak. Bağlı kalmak ve elektrik kesintileri sırasında yeşil kalmak istiyorsanız, pil depolu güneş enerjisi sizin çözümünüzdür.

Büyük Evler İçin Güneş Enerjisi hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İster misiniz?
Büyük evler güç, ısı ve serin için bir servete mal oldu. Artan fayda oranları ile bu aylık maliyetler ancak zamanla artacaktır.

Büyük bir konutta yaşadığınızı ve yıllık olarak 35.000 $ elektrik harcadığınızı hayal edin. Ara sıra faydalı fiyat artışlarıyla, gelecek 20 yılda şebeke gücü için yaklaşık 1 milyon dolar ödeyerek kolayca kazanabilirsiniz.

Güneşe gitmek bu harcamaların çoğunun azaltılmasına yardımcı olabilir. Ayrıca evinizi daha çevre dostu hale getirebilir. Ancak, tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak ve hem karbon ayakizinizi azaltmak hem de faturaları sıfıra indirmek istiyorsanız, güneş enerjisini yerinde depolamayla birleştirmek en iyi uzun vadeli çözümdür.

Tüm evinize PV paneller ve yerinde piller takmak için 400.000 $ harcansanız bile, aynı 20 yıllık süre boyunca toplam 600.000 $ + tasarrufta bulunuyorsunuz ve potansiyel bir elektrik şebekesi kesintisi veya kapama alanında bağımsızlığınızı iddia ediyorsunuz .

Wall Street bile böyle geri dönüş yapamaz. Ve kesinlikle% 100 risksiz yapamaz.

AC ve DC güneş pili sistemlerimizin PV yatırımınızdan en fazla değeri almanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için, bugün bu ücretsiz formu doldurarak veya doğrudan +90 532 577 19 52 numaralı telefondan bizi arayarak ücretsiz bir danışma programı hazırlayın.