Elektrik İşleri

BİR ELEKTRİKÇİ KARİYERİ SİZİN İÇİN UYGUN MU?
Elektrikçi olmak, evlerin ve işyerlerinin çalışır durumda kalmasına yardımcı olan bir mesleğin parçası olmaktır. Eğitimli elektrikçiler her zaman talep görecek ve teknoloji ilerledikçe elektrik alanındaki yeni uzmanlıklar artmaya devam edecektir. Bir elektrikçi olarak bir kariyer düşünüyorsanız, bilmeniz gereken birkaç şey var.

ELEKTRİKÇİ OLMAK İÇİN EĞİTİM ZAMAN ALIYOR
Bir elektrikçi, evlerin ve işletmelerin elektriksel refahından sorumludur. Kötü döşenmiş kablolar veya elektrikli bir onarım yaparken ufak bir hata güç dalgalanmaları veya yangınlar anlamına gelebilir. Elektrikçi olma şartları eyaletten eyalete değişmekle birlikte, neredeyse her devlet elektrikçilerin birkaç yıl süren bir öğrenme ve çıraklık sürecinden geçmesini zorunlu kılar. Teksas’ta, temel bir Journeyman Electrician lisansını alabilmeniz için 8,000 denetimli saat elektriksel deneyiminiz olması gerekir. Bu genellikle yaklaşık dört yıl sürer. Usta bir Elektrikçi olmak için, 4.000 saatlik bir deneyime daha ihtiyacınız var.

ELEKTRİKÇİ OLMAK EĞİTİM ZOR ÇALIŞIYOR
Kabloların gittiği her yerde, elektrikçiler gitmeli. Elektrik eğitimi alan kişiler hem iç hem de dış mekanda işler yapar. Sürünerek gezinme alanlarını taramak, çatılara tırmanmak ve örümcek ağı tabanlarına inmek zorunda kalabilirler.

PROFESYONEL ELEKTRİKÇİLERİN BİRÇOK UZMANLIK VE KARİYER SEÇENEĞİ VAR

Evinizin elektriğe bağlı tüm farklı bölümlerini düşünün. Ana elektrik sisteminizde çalışan ışık düğmelerini, prizlerini ve cihazlarını hemen düşünebilirsiniz . Bu sistem için yardıma ihtiyacınız olduğunda, genel bir elektrikçi çağırın. Kablolu bir yangın veya güvenlik sisteminiz varsa, kurulumu ve servisi için elektrik eğitimi almış birine ihtiyacınız vardır. Yeni bir güneş paneli sistemi satın alırsanız, montajı yapmak için uzman bir elektrik teknisyenine ihtiyacınız olacaktır (GVEC Ev Elektrikçi Hizmetlerine sahip lisanslı profesyoneller bu konuda yardımcı olabilir). Belirli alanlarda uzmanlaşmış elektrikçiler için büyüyen bir pazar var.

TÜM ELEKTRİK ÇALIŞMALARINIZ İÇİN GVEC HOME İLE İRTİBATA GEÇİN.
GVEC Home’da, elektrikçilerimiz tüm elektrik ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak eğitim ve becerilere sahiptir. Bugün bulundukları yere ulaşmak için hem sınıfta hem de alanda saatlerce eğitim almışlardır. Kendilerini ve çalışmalarını büyük profesyonellik, nezaket ve mülkiyete saygı ile yürütürler. Mevcut elektrik tesisatı ve panellerinde yapılan onarımlar ve güncellemeler, tüm ev veya küçük işletme elektrik dalgalanma koruması dahil olmak üzere çeşitli elektrik işleri yapabilirler.elektriksel sorun giderme, iç / dış aydınlatma, fiş ve anahtar kablolaması, çiftlik ve ahır kablolaması, elektrik güvenliği yükseltmeleri ve daha fazlası. Elektrikçi Servis ekibimiz, GVEC Ev Güneş Servisleri aracılığıyla satılan güneş paneli sistemleri için de tüm kurulumları yapmaktadır. Aklımızda bir iş yaptığımızdan emin değil misiniz? Bizi arayın ve konuşalım! GVEC Ev Elektrikçi hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.